HİZMETLERİMİZ

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI HİZMETİ

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince işyerlerinizin tehlike sınıfı ve faaliyet alanlarına uygun olarak yasal yükümlülüklerinizi yerine getirmenizde yardımcı olmak ve İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkındaki Yönetmelik ” kapsamında, alanında profesyonel uzmanlarımız ile A,B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanı hizmeti vermekteyiz.

İŞYERİ HEKİMİ HİZMETİ

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince yasal yükümlülüklerinizi yerine getirmenizde yardımcı olmak ve “ İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik ” kapsamında, alanında profesyonel hekimlerimiz ile İşyeri Hekimi hizmeti vermekteyiz.

DİĞER SAĞLIK PERSONELİ HİZMETİ

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince Çok Tehlikeli sınıfta yer alan işletme sahiplerinin yasal yükümlülüklerinin yerine getirilmesinde yardımcı olmak ve İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik kapsamında, alanında profesyonel Diğer Sağlık Personelimiz ile Diğer Sağlık Personeli hizmeti vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN İLETİŞİM NUMARAMIZDAN, E-POSTA YOLUYLA VE CANLI DESTEK HATTINDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

RİSK DEĞERLENDİRMESİ VE RİSK ANALİZİ

Alanında profesyonel A, B, ve C sınıfı uzmanlarımız ve İşyeri Hekimlerimiz ile İş Sağlığı ve Güvenliği Risk Değerlendirmesi Yönetmeliği ” gereğince bütün işyerlerinde zorunlu olarak yapılması gereken Risk Analizi ve Risk Değerlendirmesi çalışmaları konusunda hizmet vermekteyiz.

ACİL DURUM PLANI

“İşyerlerinde Acil Durumlar Hakkında Yönetmelik” gereğince çalışma ortamı, kullanılan maddeler, iş ekipmanı ile çevre şartlarını dikkate alarak meydana gelebilecek acil durumları önceden değerlendirerek, çalışanları ve çalışma çevresini etkilemesi mümkün ve muhtemel acil durumları belirleyerek, bunların olumsuz etkilerini, önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin belirlenmesiyle birlikte işyerinize uygun acil durum planı oluşturulması konusunda hizmet vermekteyiz.

ACİL DURUM TATBİKATI

“Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik” ve “İşyerlerinde Acil Durumlar Hakkında Yönetmelik” gereğince bütün işyerlerinde senede en az 1 kere Acil Durum Tatbikatı yapma zorunluluğu vardır. Bu doğrultuda uzman kadromuz ile yasal yükümlülüklerinizin yerine getirilmesi ve Acil Durum Tatbikatının yapılması konusunda hizmet vermekteyiz.